Undorító: Nyíltan megzsarolta a mentőtiszteket az Országos Mentőszolgálat, előkerült a levél
Aki nem végzi el a tanfolyamot, azt ellehetetlenítik.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba