Katalin hercegné még küzd a rákos megbetegedéssel, közben mégis tervezi már visszatérését a közéletbe.

Kapcsolódó: Harry herceg besokkalt: Segítséget kért régi barátaitól, hogy visszatérhessen egykori családjához

Katalin hercegnét 2024 nagy részében nem láthattuk nyilvánosan, mialatt kemoterápiás kezelést kapott, de reméli, hogy ősszel visszatérhet, miután a férjével, Vilmos herceggel és a gyerekeikkel eltöltött egy pihentető nyarat

írta a The Sunday Times a hétvégén.

Middletonról júniusban közölte, hogy vannak „jó és rossz napjai” a kemoterápia alatt, ami „még mindig igaz” a bennfentesek szerint. A The Times azonban most azt közölte, hogy a hercegné és tanácsadói a következő néhány hónapra már nyilvános szerepléseket terveznek a „jó napjaira”.

Kapcsolódó: Kiszivárgott Katalin hercegné rákbetegségéről szóló levele: Nagyon sajnálja

Ezt csinálja most

Több eseményt is felvettek a naptárába, de egyiket sem erősítették meg. Az pedig nem valószínű, hogy külföldi utakat vállalna be. Katalin jelenleg otthonából dolgozik az Adelaide Cottage-ben, mialatt többször találkozott tanácsadóival is, hogy megtervezze jövőjét.

Forrás: starity.hu