Papp Máté Bence kitálalt: Tóth Gabit mindenki elhagyta

Nem dicsért meg senkit.

Papp Máté Bence kitálalt: Tóth Gabit mindenki elhagyta

Az énekesnő szerinte azért lépett tovább, mert boldogtalan volt.

Együtt versenyzik Tóth Gabi és szerelme, Papp Máté Bence a Dancing with the Stars új évadában.

Az énekesnő párja a Blikknek adott interjút a közelgő szereplés alkalmából. A Fricska táncosa a többi közt megerősítette azt is, hogy azon a bizonyos erdélyi fellépésen kerültek Gabival közel egymáshoz.

Papp felidézte azt is, hogy mennyire kellemetlen volt számára, amikor az énekesnő volt férje, Krausz Gábor „kellemetlen fricskaként” megjegyzést tett rá a közösségi oldalán.

„A Fricskában voltak gyerekes szülők. Gabit pedig összehozták mindenkivel. Szerintem ez borzasztó igazságtalanság volt velünk szemben.

Gabit mindenki elhagyta, a legközelebbi környezetéből is. Barátok, családtagok

– fogalmazott a táncos.

Kapcsolódó cikkünk: Tóth Gabi párja a kapcsolatukról vallott: Komoly kihívás előtt állnak

Beszóltak nekik az utcán

Papp beszélt arról is, hogy volt olyan kellemetlen szituáció, amelybe a nyílt utcán futottak bele.

„Azért volt olyan eset a benzinkúton, amikor megállt mellettünk egy autó, leengedték az ablakot, és kiszóltak:

Na, mi van, jobban főz?”

Krausszal nem lesznek barátok

A táncos Krauszra is kitért, akivel egyébként nem beszélnek:

„nem vagyunk barátok, és szerintem nem is leszünk soha. Hanni (Tóth Gabi lánya – a szerk.) miatt viszont törekszem arra, hogy a kapcsolat normális legyen. Örülök, hogy megtalálta a boldogságot. Egy kisgyerek számára az a legfontosabb, hogy a szülei kiegyensúlyozottak legyenek. Mindannyian érte vagyunk.”

A táncos show-műsor ötödik évadát október 26-tól közvetítik a TV2-n.

Kapcsolódó cikkünk: Mi történt Tóth Gabival? Megdöbbentő videó készült róla