Kevesen állnak meg az énekesnő előtt.

Vasárnap este került adásba a TV2-n a Megasztár hetedik évadának utolsó válogatója, ahol Rúzsa Magdi kőkeményen kiosztotta a jelentkezőket.

Egyetlen percet adott a jelentkezőknek Rúzsa Magdi a Megasztárban

A jelentkezők között ismét találtak nagy tehetségeket, akik énektudásukkal elkápráztatták az ötfős zsűrit. Ám olyan versenyzők is akadtak szép számmal, akik teljesítményét kritikán alulinak ítélték.

Az utolsó előválogatón ráadásul annyi lelkes, de kevésbé tehetséges amatőr akadt, hogy

Rúzsa Magdinak egy ponton elfogyott a türelme.

Az énekesnő végig sem hallgatta a produkciókat, sorban állította le mindet, amiről úgy ítélte meg, hogy

egy perc alatt nem tudta elérni a kellő szintet.

Új szabályt vezetett be

A Megasztár egyetlen női zsűritagja, „új szabályt hozott” az utolsó válogatón. Akit megállított, annak azonnali hatállyal véget ért a tehetségkutató.

„Na, mostantól nem megy át senki!

Kérek egy stoppert 50 másodpercnél! Mindenkit leintek!”

– közölte ellentmondást nem tűrően Rúzsa Magdi.

Az egyik lány előadása közben meg is jegyezte, hogy:

„Küldjetek egy új prédát…”