Papp Máté Bence és Tóth Gabi majdnem kiesett.
Tóth Gabi és párja, Papp Máté Bence a Dancing with the Stars első élő adásában közel volt a kieséshez, ám végül Kamarás Norberték duója vett búcsút a showműsortól.
Juronics Tamás a műsorban keményen odaszólt
A megosztó énekesnő és a néptáncos produkcióját 20 pontra értékelte a zsűri. Ráadásul Juronics Tamás azt is megjegyezte, hogy Tóthnak
érdemes lenne „elengedni már ezt a bántott lány karaktert”.
Papp Máté Bence Instagram-posztja alatt számos hozzászólás olvasható, és a negatív kritikák sem kerülték el a párost. A blikk.hu azt is kiszúrta, hogy néhány kommentre Papp is válaszolt:
„Háhh, hatalmasak vagytok! Azt vágjátok, hogy ez egy táncos, szakmai műsor, mégis, ugye, amit ti annyira utáltok, a magánélet kerül előtérbe a hírérték miatt és nem minket nyomnak, hanem ezt a clickbait, szenzációhajhász kultúrát!
Na, de most már elég,
beszéljünk munkáról, táncról, belefektetett energiáról, harmóniáról, ritmusról, dinamikáról, latin és sztenderd világról!”
Egy másik kommentre pedig így reagált:
„Rumbáztunk, fullba toltuk a táncot,
nem mi, hanem mindenki más lovagol még mindig a múlton”.
Valódi Hírek










