Orbán Ráhel és Tiborcz István úgy kívántak boldog karácsonyt, ahogy senki más

Súlyosan NER-es képet posztolt a „királyi pár”.

Orbán Ráhel és Tiborcz István úgy kívántak boldog karácsonyt, ahogy senki más

A miniszterelnök lánya kedden a hivatalos Instagram-oldalán kívánt „Áldott, meghitt karácsonyt és sikerekben gazdag új esztendőt” a követőinek.

Orbán Ráhel és Tiborcz István fotóján a fekete és a fehér színek dominálnak. Szembetűnő még, hogy a karba tett kezű miniszterelnöki vej bármilyen erőfeszítés nélkül megnyerné a Magyar Péter-hasonmásverseny első helyét: tényleg egészen dönbbenetes, mennyire egy sémára néznek ki, öltözködnek és viselkednek a NER ficsúrjai.

Zselézett haj, flegma tekintet, éjjel-nappal fehér tinédzsercipő 40 évesen is. És persze a luxuséletmód szeretete…

Csak egy kérdés kínoz bennünket: Vajon 2030-ban Tiborcz István lesz az ellenzéki média és megmondóemberek által futtatott miniszterelnök-jelölt, ha ő is összebalhézik a pénzen a Fidesszel és kilép a NER-ből?

.

(Nyugati Fény nyomán)