Súlyosan NER-es képet posztolt a „királyi pár”.
Orbán Ráhel és Tiborcz István úgy kívántak boldog karácsonyt, ahogy senki más
A miniszterelnök lánya kedden a hivatalos Instagram-oldalán kívánt „Áldott, meghitt karácsonyt és sikerekben gazdag új esztendőt” a követőinek.
Orbán Ráhel és Tiborcz István fotóján a fekete és a fehér színek dominálnak. Szembetűnő még, hogy a karba tett kezű miniszterelnöki vej bármilyen erőfeszítés nélkül megnyerné a Magyar Péter-hasonmásverseny első helyét: tényleg egészen dönbbenetes, mennyire egy sémára néznek ki, öltözködnek és viselkednek a NER ficsúrjai.
Zselézett haj, flegma tekintet, éjjel-nappal fehér tinédzsercipő 40 évesen is. És persze a luxuséletmód szeretete…
Csak egy kérdés kínoz bennünket: Vajon 2030-ban Tiborcz István lesz az ellenzéki média és megmondóemberek által futtatott miniszterelnök-jelölt, ha ő is összebalhézik a pénzen a Fidesszel és kilép a NER-ből?

.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek









