Vilmos herceg a családjával a karácsonyi istentiszteletre tartott, amikor hirtelen röhögésbe törtek ki.
Szerdán reggel éppen a karácsonyi istentiszteltre tartott Vilmos herceg és családja, amikor
megláttak egy kiskutyát babakocsiban.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
„Nézzétek azt a kutyust! Babakocsiban van?”
– kérdezte mosolyogva Vilmos, miközben mellette György és Sarolta is nevetésbe tört ki. Majd már röhögve hozzátette:
„elraboltad valaki más babakocsiját, vagy ez a te kutyád babakocsija?”
Miután a kutya tulajdonosa megerősítette, hogy a babakocsi az ebé, Vilmos herceg nagy vigyorral a száján kívánt boldog karácsonyt a furcsa párosnak.
Vilmos és Katalin hercegné egyébként maguk is nagy kutyabarátok. Mint mondták, cocker spánieljeik rendszeresen velük aludnak az ágyban.
(william_catherine82/Instagram)
Valódi Hírek










