Vilmos herceg a családjával a karácsonyi istentiszteletre tartott, amikor hirtelen röhögésbe törtek ki.

Szerdán reggel éppen a karácsonyi istentiszteltre tartott Vilmos herceg és családja, amikor

megláttak egy kiskutyát babakocsiban.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Larissa (@william_catherine82) által megosztott bejegyzés

„Nézzétek azt a kutyust! Babakocsiban van?”

– kérdezte mosolyogva Vilmos, miközben mellette György és Sarolta is nevetésbe tört ki. Majd már röhögve hozzátette:

„elraboltad valaki más babakocsiját, vagy ez a te kutyád babakocsija?”

Miután a kutya tulajdonosa megerősítette, hogy a babakocsi az ebé, Vilmos herceg nagy vigyorral a száján kívánt boldog karácsonyt a furcsa párosnak.

Vilmos és Katalin hercegné egyébként maguk is nagy kutyabarátok. Mint mondták, cocker spánieljeik rendszeresen velük aludnak az ágyban.

(william_catherine82/Instagram)