Halálra késelte a nejét, majd besétált a rendőrségre

A nyomozók a fóti házban holtan találták az 54 éves nőt.

Halálra késelte a nejét, majd besétált a rendőrségre

Meggyilkolta a feleségét egy férfi Fóton.

Egy vita után többször megszúrta feleségét egy 60 éves fóti férfi, majd bement a rendőrségre, és feladta magát – közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön. Azt írták: a 60 éves férfi szerda éjszaka egy vita után többször megszúrta a feleségét, majd rövid idő elteltével bement egy fővárosi rendőrkapitányságra, ahol elmondta, mit tett.

A nyomozók a fóti házban holtan találták az 54 éves nőt.

A férfit előállították, őrizetbe vették, és emberölés bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki.