Brutális baleset miatt zárták le az M5-ös autópályát – Ne menj most arra!

Lezárták az M5-ös autópályát Kiskunfélegyházánál.

Brutális baleset miatt zárták le az M5-ös autópályát – Ne menj most arra!

Egy nyergesvontató és egy karbantartó jármű ütközése miatt lezárták az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalát Kiskunfélegyházánál. Ezt közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn, kora délután az MTI-vel.

Dabis Krisztina elmondta: a pálya 101. kilométerénél reggel történt baleset miatt 11 óra 45 perctől az autópályát teljes szélességében lezárták Budapest felé. A rendőrök a 108-as kilométernél terelik le a forgalmat az 5-ös főútra.

A nyergesvontató átszakította a szalagkorlátot és az ellenkező oldalon állt meg. Ezért a Szeged felé tartó oldalon csak a külső sáv járható – tette hozzá.

A korlátozások miatt torlódásra kell számítani az M5-ös autópálya ezen szakaszán

A balesetben nem sérült meg senki.

(Kiemelt képünk illusztráció)