Szörnyű baleset történt péntek este Győr közelében.
Felfoghatatlan tragédia – Vonat elé lépett egy anya gyógyíthatatlan beteg kisfiával
Vonat elé lépett egy anya – Egy 41 éves nő kisfiával együtt a vonat elé lépett. A helyiek szerint a gyermek gyógyíthatatlan beteg volt.
A tragédia a Győr-Ménfőcsanak melletti vasúti pályán történt. A nő ismerhette a helyet, ahol a vonatok nagy sebességgel haladnak, így esélyük sem volt a túlélésre. A mozdonyvezető fékezett,
de már nem tudta elkerülni az ütközést.
A hároméves kisfiú még életben volt, amikor a mentők kiérkeztek, de sajnos nem tudták megmenteni. Az anya idősebb, 8 éves lánya az autóban maradt, így végignézte az eseményeket. A környéken mécseseket és gyertyákat helyeztek el az áldozatok emlékére.
Vonat elé lépett egy anya – a rendőrség emberölés miatt indított eljárást
A rendőrség emberölés miatt indított eljárást, ami protokolláris lépés ilyen esetekben. Szakértők szerint az anyát jogilag felelősség terhelte volna, ha életben marad. A nyomozás az ő halála miatt lezárul.
A helyiek szerint az anya azért döntött így, mert nem tudta feldolgozni gyermeke gyógyíthatatlan betegségét. A szemtanúk és az áldozatok ismerősei is értetlenül állnak az eset előtt.
„Az egész környéket megrázta a hír… Egy gyermek halála önmagában is rémes, de így meg felfoghatatlan”
– mondta a blikk.hu-nak az egyik ismerősük.
(szeretlekmagyarország.hu nyomán)
Valódi Hírek










