Pedig a démonaival küzd.
Most jött: Menczer Tamás összecsapott a Sátánnal (+kép)
Mindenki számára emlékezetes politikai momentum marad, amikor Menczer Tamás a Fidesz botcsinálta kommunikációs igazgatója legalábbis kétesnek mondható állapotban, a kocsmai stílust megszégyenítő módon konfrontálódott egy gyermekotthon előtt Magyar Péterrel. Abból a csatából nem jött ki győztesen, bár valószínűleg ott senki sem nyert. Beleértve a magyar társadalmat.
Menczer Tamás győzedelmet aratott legújabb csatájában
Legalábbis a vásznon.
Ugyanis festményt készített róla a Tudósósok együttes frontembereként ismert drMáriás, amiről egy képet is kitett a facebookra – szúrta ki a Népszava.
Menczer Tamás legyőzi a Sátánt Picasso műtermében – 2025, 80 x 100 cm, akril vásznon
A művész egyáltalán nem hízelgő szöveggel magyarázta a kép hátterét:
„Menczer Tamás mélyen vallásos ember.
Élete legfőbb célja legyőzni a Sátánt.
Amikor azt mondták, a magyar politika porondjára megérkezett a Messiás, erősen gyanakodni kezdett.
Úgy gondolta, az maga a Sátán.
Azóta nincs nyugta.
Éjjel-nappal azon töri a fejét, miként tudná őt legyőzni.
Elkezdte figyelni, követni, majd végül, amikor meglátta az utcán
Véged van Kicsi! csatakiáltással rávetette magát,
s iszonyatos harcban megpróbálta maga alá teperni élete harcát vívva a kereszténység védelmében.
Keményen harcolt, úgy érezte győzött.
Később döbbent rá, hogy tévedésből egy kóbor kutyával birkózott.
De ez nem vette el a kedvét.
Hamarosan újra lecsap.
(új népmesék)”
– írta drMáriás.
Kapcsolódó:
Menczer Tamás izomból nekiment Magyar Péternek: „Peti, fifikás gazember vagy te!”
Szomor Balazs










