Az azonnali segítség sem tudta megmenteni az életüket.
Iszonyat, ami az éjjel történt: Két holttest van az autópályán
Halálos baleset történt pénteken késő este
Két ember életét vesztette abban a balesetben, amely péntek este történt az M5-ös autópályán az 52-es kilométernél, Örkény közelében – tájékoztott az Országos Mentőszolgálat (OMSZ).
A Budapest felé vezető oldalon történt balesethez dabasi, monori és ceglédi hivatásos tűzoltókat riasztottak, és a helyszínre indult a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.
Ki kellett vágni az áldozatokat
Az elsőként kiérkező dabasi egységek egy embert kiemeltek a kamion alól, a személyautóból két embert feszítővágóval szabadítanak ki. A beavatkozás idejére az érintett szakaszt teljes szélességében lezárták – áll az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közleményében.
„A helyszínre több mentőegységet is riasztottunk. A mentők egy fiatal férfit súlyos sérülésekkel, stabil állapotban szállítottak kórházba. Két férfi azonban a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy
az újraélesztési kísérlet ellenére a helyszínen életüket vesztették”
– közölte Sebő Katalin, az OMSZ kommunikációs szervezője.
(MTI)
Kapcsolódó:
Felfoghatatlan tragédia: Halálos baleset történt az M5-ös autópályán
Fáradtan ült kocsiba az apa, kislánya meghalt a balesetben (+fotó)
Megdöbbensz, ha megtudod, hogyan szállítottak a mentők egy beteget!
Valódi Hírek










