Iszonyat, ami az éjjel történt: Két holttest van az autópályán

Az azonnali segítség sem tudta megmenteni az életüket.

Iszonyat, ami az éjjel történt: Két holttest van az autópályán

Halálos baleset történt pénteken késő este

Két ember életét vesztette abban a balesetben, amely péntek este történt az M5-ös autópályán az 52-es kilométernél, Örkény közelében – tájékoztott az Országos Mentőszolgálat (OMSZ).

A Budapest felé vezető oldalon történt balesethez dabasi, monori és ceglédi hivatásos tűzoltókat riasztottak, és a helyszínre indult a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.

Ki kellett vágni az áldozatokat

Az elsőként kiérkező dabasi egységek egy embert kiemeltek a kamion alól, a személyautóból két embert feszítővágóval szabadítanak ki. A beavatkozás idejére az érintett szakaszt teljes szélességében lezárták – áll az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közleményében.

„A helyszínre több mentőegységet is riasztottunk. A mentők egy fiatal férfit súlyos sérülésekkel, stabil állapotban szállítottak kórházba. Két férfi azonban a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy

az újraélesztési kísérlet ellenére a helyszínen életüket vesztették”

– közölte Sebő Katalin, az OMSZ kommunikációs szervezője.

(MTI)

Kapcsolódó:

Felfoghatatlan tragédia: Halálos baleset történt az M5-ös autópályán

Fáradtan ült kocsiba az apa, kislánya meghalt a balesetben (+fotó)

Megdöbbensz, ha megtudod, hogyan szállítottak a mentők egy beteget!