Milliókkal a zsebében rohangált a drogkereskedő nagymama (+videó)

BMW-vel járt terjeszteni a kábítószert.

Milliókkal a zsebében rohangált a drogkereskedő nagymama (+videó)

Egy 48 éves nőtől elfogásakor három pénztárcából több mint egymillió, a lakásán további 2 millió forintot foglaltak le a rendőrök – írta meg a Police.hu.

Ő látta el droggal az egész környéket

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya és a Tiszavasvári Rendőrkapitányság munkatársai összehangolt akció keretében új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt a napokban fogták el F. S.-nét. A 48 éves nő anyagi haszonszerzés céljából rendszeresen árusította a kristály néven ismert új pszichoaktív anyagot a lakóhelyén, illetve a környező településeken élő ügyfeleinek.

BMW-re is tellett a kábítószert terjesztő nőnek

A nyomozók a nőtől és a hozzá köthető ingatlanban tartott kutatáskor 136,7 gramm kábítószergyanús, fehér port, a kiméréshez és a csomagoláshoz szükséges eszközöket, mobiltelefont, ékszereket, egy BMW személyautót és több mint 3 millió forintot foglaltak le.

A rendőrök előállították F. S.-nét a rendőrkapitányságra, gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását, amit a bíróság elrendelt. Az akció során több fogyasztót is elszámoltattak, akik ellen szintén eljárás indult.

Kapcsolódó:

15 éves díler árulta a drogot a gyerekeknek (+videó)

Ez lett a vége a drogos ámokfutásának (+fotó)

Darwin-díjas: Így bukott le az online drogot rendelő férfi

130 millió forintot találtak egy Duna-parti kis faluban (+videó)