„Az én kedves édestestvéremmel voltak szakmai és emberi nézeteltéréseink az évek alatt” – mondta.
Kiderült, miért lépett ki Papp Máté Bence a Fricskából
Papp Máté Bence úgy döntött, kilép a Fricska Táncegyüttesből. Tóth Gabi párja elárulta, hogy testvérével, Papp Gergővel voltak szakmai és emberi nézeteltéréseik az évek során. Most azonban új fejezetet nyit az életében.
Papp Máté Bence: „Eljött az idő, hogy a saját utamat járjam”
A táncos először a Blikknek beszélt arról, miért hagyta ott a csapatot.
„Nekem is voltak olyan részletek, amik meglepetést okoztak, de összességében annyit elmondanék, hogy az én kedves édestestvéremmel voltak szakmai és emberi nézeteltéréseink az évek alatt… A Fricska volt az, amely egy olyan közös cél volt, ami a szellemünket összekötötte. Viszont most már tényleg ott tartunk, hogy nagyon hálás vagyok Gergőnek, amiért rákényszerülök arra, hogy egyedül építsem fel a saját karrieremet”
A táncos szerint a döntése nem befolyásolta negatívan a testvérével való kapcsolatát.
(Kiemelt kép: Story – YouTube)
Valódi Hírek










