Örömhír: Máris bővül Szoboszlai Dominik családja (+fotó)

A ma élő legnagyobb, magyar futballsztár nemrég házasodott meg.

Örömhír: Máris bővül Szoboszlai Dominik családja (+fotó)

Szoboszlai Dominik még csak nemrég mondta ki a boldogító igent, máris bővül a család. Egyelőre nem baba érkezett, hanem egy tündéri kiskutya – írta meg a Blikk.

Közös kaland indul

A fiatal házaspár egy retriever kiskutyával gazdagodott. A pici jószág nemrég költözött hozzájuk, és már most rajong érte az internet.

Máris közös képen pózolnak

Szoboszlai felesége, Buzsik Borka a közösségi oldalán mutatta meg új családtagjukat. A képen boldogan mosolyog a kutyussal az ölében – és a rajongók is odavannak érte.

Imádnivaló és szeretnivaló

A retriever kölyköt már most sokan irigylik. Nem csoda – kevés négylábú mondhatja el magáról, hogy egy világsztárral él együtt!

A felvételek megtekinthetők itt és itt szombaton délig – hívta fel a figyelmet a bulvárlap.

Szoboszlaiék új családtagja:

(Kép forrása: Buzsik Borka/Istagram.)

Kapcsolódó:

Szoboszlaiék kedvenc ellenfelüket fogadják a Premier League-ben

Kiderült, kicsoda Milák Kristóf 19 éves szerelme

Szoboszlai Dominik és a Telekom szoborbotránya

Szoboszlaiék megrázó veresége! Mi történt a Liverpoollal?

215 milliós Lamborghiniben videózták le Szoboszlai Dominikot