A házasság és a Premier League-győzelem is beteljesült álom volt számára.
Szoboszlai: Most vagyok a legboldogabb pályafutásom során
Élete legszebb időszakáról vallott Szoboszlai Dominik, a Liverpool magyar válogatott középpályása, aki klubcsapatával megnyerte az angol bajnokságot – derül ki a csapat hivatalos oldalán megjelent interjúból.
Házasság és bajnoki cím – ebben a sorrendben
A 24 éves Szoboszlai szerint két kiemelkedő dolog történt vele mostanában:
„A házasságom és a Premier League megnyerése volt a két legfontosabb esemény az életemben.
Csúcsponton érzi magát
„Most vagyok a legboldogabb pályafutásom során. Megtaláltam a legmegfelelőbb embereket magam körül, a pályán és azon kívül egyaránt”
– mondta a magyar válogatott csapatkapitánya.
Hozzátette, a legfőbb céljuk a bajnoki cím megszerzése volt, és hatalmas boldogság számára, hogy ez sikerült.
Még ennél is többre képes
Szoboszlai úgy érzi, messze nem érte még el a határait: „Még több van bennem, amit hamarosan láthatnak is majd a szurkolók.”
Slot keze nyoma látszik a játékán
Az új vezetőedző, Arne Slot munkáját is dicsérte: „Ebben a szezonban sokkal többször kerülök a 16-os előterébe, több gólt szerzek és gólpasszt is többet adok.”
A holland edző Jürgen Kloppot váltotta a szezon végén, és Szoboszlai szerint nagyon gyorsan át tudta adni a játékosoknak azt, amit szeretett volna, és remek eredményeket ért el.
Nem volt minden tökéletes
Szoboszlai elismerte, hogy a szezon nem volt hibátlan: a csapat egy időre hullámvölgybe került, ekkor estek ki a Bajnokok Ligájából, az FA Kupából, valamint elbukták a Ligakupa döntőjét is.
Szalah lenyűgözte
A Liverpool legnagyobb sztárját, Mohamed Szalah-t is kiemelte:
„Egyszerűen hihetetlen, olyan, mintha minden héten képes lenne valami új rekordot megdönteni. Több játékosnak is nagy szerepe volt a sikereinkben, ő az egyik közülük.”
(MTI)
Valódi Hírek










