Szoboszlaiék bulija kiborította a drukkereket – ezért haragszik rájuk a fél világ

Szoboszlai Dominik Liverpool csapata most nem a pályán, hanem azon kívül okozott vihart. A rajongók pedig nem felejtenek – nekik minden meccs és minden gesztus számít.

Szoboszlaiék bulija kiborította a drukkereket – ezért haragszik rájuk a fél világ

Szoboszlai Dominik Liverpool-csapata most nem a játéka, hanem a bulizása miatt került a figyelem középpontjába. A Szoboszlai Dominik és a Liverpool rajongói közül sokan dühösek lettek a játékosokra, mert szerintük túl korán kezdtek ünnepelni.

Amióta Szoboszlai Dominik Liverpool mezben játszik, egyre több magyar követi figyelemmel az angol klub meccseit. A fiatal magyar focista nemcsak itthon, hanem Angliában is sok rajongót szerzett. Nemrég óriási sikert ért el: első magyarként lett bajnok a Premier League-ben.

De most más miatt kerültek címlapra.

Korán jött a lazítás?

Bár az idény még nem ért véget, a Liverpool játékosai már Dubajban ünnepeltek. A május 11-i meccs után egy többnapos bulizás következett. Aztán visszatértek az edzésekhez, hiszen hamarosan a Brighton ellen kellett pályára lépniük.

Arne Slot vezetőedző szerint a játékosok megérdemeltek néhány nap pihenőt. Azt mondta, fontos, hogy a szezon végén is frissek legyenek – testileg és fejben is.

Még egy buli – már sok volt?

Aztán jött még egy esemény. A távozó Trent Alexander-Arnold egy „Summer of 66” nevű búcsúbulit szervezett. A hírek szerint a Liverpool edzőközpontjában tartották meg, és a csapat szinte minden tagja ott volt – még az edző is. Ez már sokaknál kiverte a biztosítékot.

Dühösek a drukkerek

A Szoboszlai Dominik Liverpool szurkolói közül sokan felháborodtak. Szerintük nem illik ennyit bulizni, amikor még hátra van egy-két meccs. Volt, aki szégyennek nevezte a történteket. Ráadásul az is bosszantja őket, hogy Alexander-Arnold ingyen távozik, valószínűleg a Real Madridhoz. Emiatt már az Arsenal elleni hazai meccsen is kifütyülték őt.

Szoboszlai értetlenül áll

Szoboszlai Dominik és több csapattársa nem értette, miért bánnak így Arnolddal. A csapat szerint az idény során szinte semennyi pihenőt nem kaptak. Több sorozatban is szerepeltek, így Slot szerint teljesen jogos volt a pár nap lazítás.

(mosthir.hu nyomán)