Menczer Tamás, a Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója „primitív, álszent, ostobának” és „gyomorforgató hazugságok terjesztőjének” nevezte Majkát, amiért a rapper politikai performanszában „a miniszterelnök kivégzésére buzdított”.
„Primitív, álszent, ostoba” – Menczer Tamás nekiment Majkának
Vasárnap este Majka Facebookon azt hangsúlyozta, hogy fenntartja a jogot a „normalitás keretein belül” bármit és bármikor mondani, és bírálta az ellenzéki politikusok fókuszát. Erre Menczer Tamás, a Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója éles hangvételű posztban válaszolt.
Ílyen primitív, álszent, ostoba, a másikat teljesen hülyének néző szöveget ritkán olvasok – pedig olvasok én mindent.
– kezdte Menczer, majd így folytatta:
„Ezt a szöveget megírni olyan vergődés lehetett, hogy azt még Magyar Péter is megirigyelné. Ember! Előadtad a miniszterelnök kivégzését a színpadon! És te panaszkodsz »mocskolódásra«, ami »megterhel«. Megszakad a szívem.”
A politikus a gazdasági sikereket sem hagyta szó nélkül:
„A pénzed nem ér minden év végén kevesebbet, ugyanis 2010 óta a reálbérek megduplázódtak Magyarországon. Ha jól tudom, neked két gyermeked van… A Jóisten éltesse őket erőben, egészségben.”
Menczer kifogásolta Majka kül- és energiapolitikai kritikáit is:
„Az orosz medvével nem barátkozunk »ennyire«, hanem onnan vesszük a földgázt és a kőolajat, plusz nem akarjuk tönkretenni Magyarországot egy olyan háborúért, amihez semmi közünk sincs.”
A poszt végén a Fidesz kommunikációs igazgatója így összegzett:
„…jövőre nagy fölénnyel megnyerjük a választást, és a miniszterelnök továbbra is az általad kivégzett Orbán Viktor lesz. De ne aggódj, ez neked jó hír. Gazdagodhatsz tovább.”
Majka korábbi performanszával, a „Bindzsisztán” miniszterelnökének fejbelövős jelenetével robbantotta a közéleti vitát, amelyet több kormánypárti politikus, köztük Bayer Zsolt és Magyar Péter is bírált már.
Forrás: Index.hu (Index)
Valódi Hírek










