Ide jutottunk: Mocskos Ellenzék Digitális Polgári Kör alakult

Eljött a Harcosok Órája.

Ide jutottunk: Mocskos Ellenzék Digitális Polgári Kör alakult

„Bayer Zsolt bácsinak köszönhetően annyira megkedveltük a kormányt, hogy szeptember elején az osztálytársakkal megalapítjuk a Mocskos Ellenzék Digitális Polgári Kört.”

Ezt lehetett hallani a Harcosok Órája című műsorban. Egy olvasói levelet idéztek így. Azt nem lehet tudni, kinek a nevéhez fűződik, illetve pontosan ki írhatta a felettébb különös levelet, amit Bayer Zsolt propagandista maga olvasott fel az élő adásban. Az viszont biztos, hogy a Digitális Polgári Körök koncepciója már az ellenzéki kreativitást is megmozgatta.

Bayer a Harcosok Órája műsorban a levélre úgy reagált:

„Nem csak viccesek, de találékonyak is ezek a liberálisok. Jámbor Andrásnak is van már digitális polgári köre. Amit kitalálunk, mindig jönnek utánunk, hajrá.”