Búcsú a képernyőtől.
Augusztusban távozik a képernyőről Pachmann Péter, aki a TV2 indulása óta meghatározó arca volt a csatornának.
A műsorvezető döntése mögött magánéleti okok állnak:
ősztől elsősorban édesapaként szeretne jelen lenni,
ami új időbeosztást és más fókuszt kíván.
A háttérben marad a TV2-nél
Bár a nézők a Mokka reggeli adásaiban már nem találkozhatnak vele, a csatornától nem szakad el, hiszen a háttérben aktívan részt vesz a TV2 Akadémia megújításában.
A képernyőtől való búcsút nem visszavonulásként, hanem tudatos váltásként értelmezi.
„Több mint tízezer adással és több tízezer szakmai kilométerrel a hátam mögött különösen nehéz ez a búcsú. Az életem több mint felét a TV2 képernyőjén töltöttem. Tapasztaltabb, bölcsebb – és boldogabb – lettem, mintha ez a hatalmas kaland nem lett volna az életem része. A napokban kaptam egy üzenetet egy nézőtől, aki elmesélte, hogy gyerekként a kilencvenes évek végén engem nézett, ma pedig már nős ember, akinek a kisfia lát reggelente a Mokkában. Ennél szebb visszajelzést nem is kaphattam volna”
– idézte fel emlékeit Pachmann.
Pachmann Péter korábban a csatorna számos meghatározó műsorában dolgozott, és pár hónapja még arról szóltak a hírek, hogy a TV2-n újrainduló Napló műsorvezetője lesz.
Mostani döntése azonban új fejezetet nyit az életében. Szalai Vivien, a TV2 Csoport hírigazgatója így búcsúzott tőle:
„Pachmann Péter a TV2 alapító csapatának tagjaként hosszú éveken át stabil, megbízható szakmai jelenlétével járult hozzá az infotainment műsorok sikeréhez. Köszönjük elkötelezett munkáját.”
(24.hu/Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










