MNB-botrány: Az ÁSZ elnöke tovább görgeti az ügyet

MNB-botrány új felelősei kerültek elő. A 63. Közgazdász-vándorgyűlés első plenáris ülésén Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke kemény szavakkal beszélt az MNB-botrányról. … Bővebben: MNB-botrány: Az ÁSZ elnöke tovább görgeti az ügyet