Gyász a királyi családban.
Kent hercegnéje, aki II. Erzsébet királynő unokatestvére, Edward, Kent hercege felesége volt. A Buckingham-palota hivatalosan is megerősítette a szomorú hírt – írta pénteken a The Royal Family a közösségi oldalán.
A hercegné 92 éves korában hunyt el. A család és a királyi család tagjai mély gyászukat fejezték ki a veszteség miatt. A királyi család hivatalos közleménye szerint a hercegné életét és örökségét mély tisztelettel és szeretettel őrzik meg.
A királyi család Katherine hercegné haláláról szóló bejegyzését alább közöljük:
„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a Buckingham-palota őfelsége, a kenti hercegnő halálát.
Őfelsége tegnap este békésen elhunyt a Kensington Palotában, családja körében.
A király és a királynő, valamint a királyi család minden tagja csatlakozik a kenti herceghez, gyermekeihez és unokáihoz, hogy gyászolják veszteségüket, és szeretettel emlékezzenek meg a hercegné életen át tartó odaadásáról az összes szervezet iránt, amelyhez kapcsolódott, a zene iránti szenvedélyéről és a fiatalok iránti empátiájáról.”
(The Royal Family/ Nyugati Fény nyomán/Facebook)
Valódi Hírek










