Durva kifakadás érkezett.

„Hányok maguktól” – üzenete Kocsis Máté Kónya Endrének, miután a kegyelmi botrányba hírhedtté vált férfi könyvet írt a megpróbáltatásairól.

Könyvet írt a bicskei kegyelmi botrány kapcsán hírhedtté vált Kónya Endre a saját megpróbáltatásairól. A Fidesz frakcióvezetője borzalmasan kiakad a férfi újbóli felbukkanása miatt; keresetlen szavakkal fogalmazta meg érzéseit a közösségi oldalán.

Kapcsolódó: Fordulat: Könyvet írt Kónya Endre, a kegyelmi ügy egyik kulcsszereplője (+videó)

Kocsis Máté Facebook-bejegyzését teljes terjedelmében közöljük:

„Minden magyar nagy »örömére« könyvet írt Kónya Endre.

Ő volt az, aki mentegette a bicskei p*dof*l bűnözőt, amiért aztán kényszerítés és vesztegetés vádjával elítélték. (Bár nem hiszem, hogy bárkinek be kellene mutatni ezt az alakot.)

A könyv címe: Vesszőfutás. Természetesen a saját nyavalygásáról szól.

Vesszőfutás.

Megható, de senki nem fogja megkönnyezi ennek az embernek a személyes problémáit, sőt vagyunk egy »páran« ebben az országban, akik úgy gondoljuk, hogy ezek a bűnözők

nem szenvedtek annyit, amennyit megérdemeltek volna.

És ha már ilyen címet választott, esetleg indokoltabb lett volna a bicskei áldozatokról írnia. Azokról, akik a gondjaikra voltak bízva, de nem védték meg őket az aberrált főnöküktől. Ehelyett visszaéltek a helyzetükkel, és mentegették a gyomorforgató cselekményeket.

Pont az ilyen aberráltak, moral insanity-k miatt tettük a p*dof*l*a bűntettét a gyilkosokéval egyenértékűvé a törvényekben.

Kónya Endre a könyvírás helyett tehát jobban tenné,

ha inkább bocsánatot kérne, és eltűnne örökre.

Az ő élete nem vesszőfutás, hanem egy összeomlott, hányinger ízű bűn, kudarc és bukás. Egy morálon kívüli élet, ami minden iránytűjét elvesztette, és kilépett a normalitás egészéből. Senkit nem érdekel a magyarázkodása.

És ha már vesszőfutás, K. Endre!

A mi politikai közösségünk is tudja mi az, a maguk mocska miatt. Sokan vagyunk a jobboldalon, akik azt sem tudják, kik maguk, de másfél éve cipeljük a politikai terhét egy olyan ügynek, amely a legmélyebb indulatpontján talál el minden normális embert.

Maga szerint három kisgyermek apjaként engem érdekel a maga problémája?

Maga szerint érdekel a sz@r könyve bárkit is?

Tényleg azt hiszi, hogy majd nem fogunk undorodni magától, az aberrált főnökétől, ha elmagyarázza, milyen rosszul esett az elmúlt másfél év?

Koncepciós perről beszél, arról meg nem, hogy miért hagyták a magukra bízott gyerekeket szenvedni és miért tették tönkre őket egy életre?

K. Endre!

Okoztak már elég bajt ebben az országban! Átvertek mindenkit, beteg szokások alá rendelték a munkájukat, összesározták azokat a kollégáikat is, akik becsületesen teszik a dolgukat a gyermekvédelemben, és a bűnük mellesleg felépített egy Magyar Péter nevű ócska hazudozót a politikában!

Szóval takarodjanak már el mindenki szeme elől, és örüljenek, hogy csak a régi törvények vonatkoztak a bűneikre!

Hányok maguktól.”

Az eredeti bejegyzést itt lehet megtekinteni:

(Kocsis Máté/Facebook/Nyugati Fény nyomán)