Pánik a koncerten.
Nagyszabású műsornak indult Csepregi Éva kecskeméti koncertje december 27-én, de
hamar pánik tört ki az eseményen.
A látványos vizuális elemekkel és füsttel operáló koncerten néhány dal után megszólalt a tűzjelző riasztó, a közönség pedig hirtelen azt sem tudta, mihez kezdjen. Bár a koncert eleje káoszba fulladt, a show végül Csepregi profizmusának köszönhetően „megmenekült”.
Hirtelen megszólalt a tűzjelző, pánik tört ki, az énekesnő azonnal cselekedett
Énekesnő fia – és a zenekar dobosa –, Heatlie Dávid az Instagramon és a Borsnak is megszólalt a történésekről.
„Édesanyám, Csepregi Éva Korszakok címmel Kecskeméten életműkoncertet adott, ami egy igazán nagy produkció, tele modern elemekkel, vizuálokkal és füsttel. A negyedik-ötödik dal után egyszer csak megszólalt a tűzjelző. Nyilván mindenki megijedt, minket is sokkolt a helyzet, és fogalmunk sem volt, mikor tudjuk folytatni”
– fogalmazott a zenész.
A helyszínt gyorsan ki kellett szellőztetni, a koncertet pedig leállították. Az énekesnő azonban nem esett pánikba, és rögtönzött, amiről fia így mesélt:
„Anyukám mikrofon nélkül elkezdett stand-upolni, mesélt, viccelt, lement a közönség közé, mindenki jókat nevetett rajta. Fél órán át oldotta a feszültséget. Éppen az Atlantisz című dalt konferálta fel édesanyám, és azt mondta: »Érdekes, hogy el tudnak tűnni világok a szemünk elől«, majd abban a pillanatban megszólalt a riasztó, és eltűnt a koncertünk is.”
Az énekesnő kezelte a helyzetet
A közönség türelmének és Csepregi profi improvizációjának köszönhetően a show végül hamarosan folytatódhatott.
A koncerten az összes dal elhangzott,
így a buli végére már szinte senki nem emlékezett a kezdeti pánikra.
(index.hu / Nyugati Fény nyomán)
Kapcsolódó:
Mi lesz ebből? Csepregi Évával töltötte a szombat estét Szijjártó
Valódi Hírek










