Pánik a koncerten.

Nagyszabású műsornak indult Csepregi Éva kecskeméti koncertje december 27-én, de

hamar pánik tört ki az eseményen.

A látványos vizuális elemekkel és füsttel operáló koncerten néhány dal után megszólalt a tűzjelző riasztó, a közönség pedig hirtelen azt sem tudta, mihez kezdjen. Bár a koncert eleje káoszba fulladt, a show végül Csepregi profizmusának köszönhetően „megmenekült”.

Hirtelen megszólalt a tűzjelző, pánik tört ki, az énekesnő azonnal cselekedett

Énekesnő fia – és a zenekar dobosa –, Heatlie Dávid az Instagramon és a Borsnak is megszólalt a történésekről.

„Édesanyám, Csepregi Éva Korszakok címmel Kecskeméten életműkoncertet adott, ami egy igazán nagy produkció, tele modern elemekkel, vizuálokkal és füsttel. A negyedik-ötödik dal után egyszer csak megszólalt a tűzjelző. Nyilván mindenki megijedt, minket is sokkolt a helyzet, és fogalmunk sem volt, mikor tudjuk folytatni”

– fogalmazott a zenész.

A helyszínt gyorsan ki kellett szellőztetni, a koncertet pedig leállították. Az énekesnő azonban nem esett pánikba, és rögtönzött, amiről fia így mesélt:

„Anyukám mikrofon nélkül elkezdett stand-upolni, mesélt, viccelt, lement a közönség közé, mindenki jókat nevetett rajta. Fél órán át oldotta a feszültséget. Éppen az Atlantisz című dalt konferálta fel édesanyám, és azt mondta: »Érdekes, hogy el tudnak tűnni világok a szemünk elől«, majd abban a pillanatban megszólalt a riasztó, és eltűnt a koncertünk is.”

Az énekesnő kezelte a helyzetet

A közönség türelmének és Csepregi profi improvizációjának köszönhetően a show végül hamarosan folytatódhatott.

A koncerten az összes dal elhangzott,

így a buli végére már szinte senki nem emlékezett a kezdeti pánikra.

(index.hu / Nyugati Fény nyomán)

Kapcsolódó:

Mi lesz ebből? Csepregi Évával töltötte a szombat estét Szijjártó