Holttestet találtak Győrben.

Győrben, a Szittya utcában gyulladt ki egy épület vasárnap este, amelyben egy középkorú nő és férfi lakott. A nőt füstmérgezéssel kórházba szállították, a férfinek viszont csak az összeégett h0lttestét találták meg.

Egy szabadnapos tűzoltó rohant a segítségükre

Egy negyven négyzetméteres családi ház konyhájában gyulladhattak ki bútorok és romok a katasztrófavédelem tájékoztatása szerint. Szerencsére

egy szabadnapos tűzoltó a közelben lakott és így kihozta a házból a nőt és egy gázpalackot is.

Ezután ért a helyszínre a tűzoltóság, akik végül megfékezték a tüzet, de a házban lakó férfi életét nem tudták megmenteni. A katasztrófavédelem tűzvizsgálati eljárást indított a pontos okok és körülmények kivizsgálására.

(24.hu / Nyugati Fény nyomán, a kiemelt kép illusztráció)

Kapcsolódó: