Sokk és fájdalom.

Tragikus baleset történt Szlovákiában a 63-as főúton, amelyben Jákli Mónika, az ismert fitneszmodell és influenszer életét vesztette. Boráros Gábor órákkal a tragédia után egy virágcsokrot helyezett el a baleset helyszínén, egyedül búcsúzott el a volt feleségétől, kislánya édesanyjától.

Szerdán hajnalban történt a tragikus baleset

A baleset Nagymegyer és Alistál között történt, a nagydűri letérő közelében. Az autót Jákli Mónika vezette, akit Boráros Gábor MMA-harcos feleségeként ismert az ország, amikor az RTL Nyerő Páros című produkciójában szerepeltek. Bár azóta nem éltek együtt, közös kislányuk miatt rendszeresen találkoztak.

A halálhír nyilvánosságra kerülése után Boráros egy régi fotót osztott meg kislányáról, mikor először foghatta a karjában a szülőszobában, majd egy boldog, családi képet is mutatott.

„Vigyázni fogok rá, amíg világ a világ. Tudni fogja, hogy az anyukája mennyire szerette és figyeli fentről minden lépését”

– üzente.

Még nem tudta elmondani kislányának a szörnyű hírt

A tragédia helyszínén Boráros Gábor a blikk.hu-nak elmondta, hogyan értesült a szörnyű tragédiáról és arról, hogy még nem tudta elmondani a kislányának, hogy mi történt az édesanyjával.

„Hajnali négy körül hívott Móni egyik barátnője, de még nem is tértem magamhoz, fel sem fogtam, mit mond, csak annyit értettem, hogy valami baj van… Aztán nem sokkal később hívott egy rokonom, aki a dunaszerdahelyi tűzoltóknál dolgozik, ő erősítette meg, hogy Móni kórházba szállítás közben meghalt, miután balesetet szenvedett ebben a hírhedt kanyarban.

Emlékeztem rá, mert egyszer én is majdnem pórul jártam és elszálltam itt, de nekem sikerült megfognom az autót. Móninak nem volt szerencséje, mert berepült a fák közé, ha ez nincs, talán még most is él. Azt hallottam, akár 180-nal is mehetett”

– fogalmazott Gábor. Mint mondja, ugyan már nem voltak együtt, de Móni nagyon sokat jelentett neki, ő az édesanyja a kislányának, akinek még el sem tudta mondani, mi történt.

„Zora most nálam volt, reggel elvittem óvodába és mikor elbúcsúztunk, kérdezte, hogy akkor ugye délután anya jön-e érte..? Nem tudtam mit mondani, csak nyeltem a könnyeimet… Fogalmam sincs, ezt hogy fogom elmondani. Keresek egy pszichológust, hogy segítsen feldolgozni ezt a helyzetet, mert szerintem Zorának és nekem is szükségem lesz rá”

– mondta.

(Nyugati Fèny nyomán)

Kapcsolódó: