Kemény kijelentés.
Lázár János közölte: ha nincsenek migránsok, és valakinek takarítania kell az InterCityn a mosdót, akkor „fel kell tárni a belső tartalékokat, ez pedig a cigányságot jelenti”.
A közlekedési miniszter minderről Balatonalmádiban beszélt a saját magáról elnevezett Lázárinfó keretében. Egy férfi, aki Svédországból költözött haza, arra hívta fel a figyelmet a fórumon, hogy a magyarság egyre csak fogy. A miniszter a felvetésre adott válaszában egy olyan példával reagált, amit „mindenki érteni fog”.
„Ennek az országnak a tartalékát a magyarok és nem a migránsok jelentik. Az a döntés, hogy mi lezártuk a határt, az azt jelenti, hogy Magyarországon mindenkinek lehetőséget kell biztosítani, és senkit nem engedünk be az országba, aki nem magyar, illetve arról, hogy ebben az országban ki él, csak mi dönthetünk”
– fogalmazott Lázár.
Mint kifejtette: ha nem fogadnak be migránsokat, akkor csak úgy lehet megküzdeni a demográfiai problémákkal, hogy feltárják a „belső tartalékok”-at.
„A magyar tartalék a magyar cigány emberek közössége”
– jelentette ki.
„Tehát ha migránsok nincsenek, és valakinek takarítani kell az InterCityn a mosdót – mert oda egyébként a magyar választópolgárok nem olyan nagy lendülettel jelentkeznek, hogy másnak a sz@ros mosdóját takarítsák –,
akkor föl kell tárni a belső tartalékokat. És a belső tartalék a magyarországi cigányságot jelenti”
– fogalmazott a miniszter.
Lázár János az anyag 8. perce környékén fejti ki különös nézeteit a magyarországi cigányságról.
Videó:
(telex.hu /Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










