Tragikusan fiatalon hunyt el a műsorvezető.
Pénteken beszámoltunk róla, hogy tragikus hirtelenséggel meghalt Kontra György, az MTVA munkatársa, az M1 híradó bemondója.
A 41 éves műsorvezetővel nemrég bontott szerződést az MTVA. Halálhírét a közszolgálati média egyelőre nem kommentálta. A tragikus hírről Kontra György, korábbi munkahelye, a kiskunfélegyházi Smile Rádió adott hírt.
„Tragikus hirtelenséggel elhunyt Kontra György, az egykori Sirius Rádió, majd Kiskun Tv / Trió TV majd 2015-től az M1 bemondója. Gyuri 2011-2014 között rádiónknak is kollégája volt, László Istvánnal felváltva szerkesztették és olvasták a rádió helyi híreit”
– közölte közösségi oldalán a kiskunfélegyházi Rádió Smile.
Önként vethetett véget életének
Kontra György 2015 óta volt az M1 műsorvezetője, fél évvel ezelőtt bontott vele szerződést az MTVA.
Halálának körülményeiről nem adtak hivatalos tájékoztatót, de a Kékvillogó úgy tudja,
önként vetett véget az életének.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










