Tragikusan fiatalon hunyt el a műsorvezető.

Pénteken beszámoltunk róla, hogy tragikus hirtelenséggel meghalt Kontra György, az MTVA munkatársa, az M1 híradó bemondója.

A 41 éves műsorvezetővel nemrég bontott szerződést az MTVA. Halálhírét a közszolgálati média egyelőre nem kommentálta. A tragikus hírről Kontra György, korábbi munkahelye, a kiskunfélegyházi Smile Rádió adott hírt.

„Tragikus hirtelenséggel elhunyt Kontra György, az egykori Sirius Rádió, majd Kiskun Tv / Trió TV majd 2015-től az M1 bemondója. Gyuri 2011-2014 között rádiónknak is kollégája volt, László Istvánnal felváltva szerkesztették és olvasták a rádió helyi híreit”

– közölte közösségi oldalán a kiskunfélegyházi Rádió Smile.

Önként vethetett véget életének

Kontra György 2015 óta volt az M1 műsorvezetője, fél évvel ezelőtt bontott vele szerződést az MTVA.

Halálának körülményeiről nem adtak hivatalos tájékoztatót, de a Kékvillogó úgy tudja,

önként vetett véget az életének.

(Nyugati Fény nyomán)