Önként vetett véget az életének.

Pénteken beszámoltunk róla, hogy tragikus hirtelenséggel meghalt Kontra György, az MTVA munkatársa, az M1 híradó bemondója. A 41 éves műsorvezetővel nemrég bontott szerződést az MTVA. Halálhírét a közszolgálati média egyelőre nem kommentálta.

A Blikk információi szerint az M1 Híradó bemondóját

egy vonat gázolta halálra csütörtök hajnalban

az otthonának közelében.

Édesanyja elárulta, drámai ok áll a híradós halála mögött

A portál telefonon érte el a híradós édesanyját, aki megtörten nyilatkozott.

„Szerelmi bánata volt és ő maga választotta ezt a megoldást. Jelezte, hogy nehéz neki feldolgoznia a szakítást”

– mondta Kontra György Istvánné.

„Itt volt állandó lakása Kiskunfélegyházán és itt is, a közelben történt a baleset csütörtök hajnalban”

– tette hozzá szomorúan.

A tragédiával kapcsolatban a portál megkereste a MÁV sajtóosztályát, illetve a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányságot is, egyelőre nem kaptak választ.

A portál úgy tudja, a korábbi híradós pár hónapja a Mathias Corvinus Collegium budapesti központjában dolgozott, mint multimédiás csoportvezető.

(Nyugati Fény nyomán)