Önként vetett véget az életének.
Pénteken beszámoltunk róla, hogy tragikus hirtelenséggel meghalt Kontra György, az MTVA munkatársa, az M1 híradó bemondója. A 41 éves műsorvezetővel nemrég bontott szerződést az MTVA. Halálhírét a közszolgálati média egyelőre nem kommentálta.
A Blikk információi szerint az M1 Híradó bemondóját
egy vonat gázolta halálra csütörtök hajnalban
az otthonának közelében.
Édesanyja elárulta, drámai ok áll a híradós halála mögött
A portál telefonon érte el a híradós édesanyját, aki megtörten nyilatkozott.
„Szerelmi bánata volt és ő maga választotta ezt a megoldást. Jelezte, hogy nehéz neki feldolgoznia a szakítást”
– mondta Kontra György Istvánné.
„Itt volt állandó lakása Kiskunfélegyházán és itt is, a közelben történt a baleset csütörtök hajnalban”
– tette hozzá szomorúan.
A tragédiával kapcsolatban a portál megkereste a MÁV sajtóosztályát, illetve a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányságot is, egyelőre nem kaptak választ.
A portál úgy tudja, a korábbi híradós pár hónapja a Mathias Corvinus Collegium budapesti központjában dolgozott, mint multimédiás csoportvezető.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










