Az iráni háború kitörése óta zuhan a magyar fizetőeszköz.
Gyengült a forint a főbb devizákkal szemben csütörtök reggel az előző esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben – írta meg az MTI.
Az euró hét órakor 389,82 forinton állt, magasabban a szerda esti 386,57 forintnál. A dollár jegyzése 334,04 forintról 337,68 forintra emelkedett, a svájci franké pedig 428,39 forintról 432,02 forintra nőtt.
Az euró jegyzése 1,1543 dollárra gyengült a szerda esti 1,1575 dollárról.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek









