A friss kutatási eredmények rendkívül aggasztóak.

Friss kutatási eredmények összefüggésbe hozták

az eritrit nevű édesítőszert az agyi erek károsodásával,

ami rontja a véráramlást, növeli a sztrók kockázatát, és ezáltal gyengítheti a kognitív működést. A cukoralkohol – amely alacsony szénhidráttartalmú élelmiszerekben, cukormentes üdítőkben és keto-termékekben gyakran előfordul – hatásait emberi érrendszeri sejteken vizsgálták.

A kutatók a sejteket olyan koncentrációjú eritritnek tették ki, amely egy átlagos cukormentes ital elfogyasztása után mérhető a szervezetben – írta az Infostart Dobson Szabolcs, az Egészségügyi szakirodalmi tallózó nevű Facebook-oldalon közzétett bejegyzése alapján.

Az öregedést is felgyorsíthatja az eritrit

A kísérlet bebizonyította, hogy a sejtek kevesebb nitrogén-monoxidot (értágító hatású anyag) és több endothelin-1-et (érszűkítő anyag) termeltek, ami rontja az erek ellazulási képességét. A vizsgált sejtekben a vérrögök lebontásáért felelős természetes vegyület (t-PA) termelődése csökkent,

ez a folyamat fokozza a rögképződés veszélyét.

Azt is megfigyelték, hogy megnőtt a szabad gyökök száma, ez pedig sejtbiológiai károsodást, gyulladást és felgyorsult öregedési folyamatot indíthat el.

Aggasztó az is, hogy egy korábbi, 4000 fős amerikai és európai alany bevonásával készült tanulmány hasonló tendenciát mutatott. Azokban a csoportokban, ahol magasabb eritrit-szintet mértek a vérben, három éven belül

gyakrabban volt példa szívrohamra vagy szélütésre.

(Nyugati Fény nyomán)