Szerinte hiba lenne elengedni egy hőst.

Lengyel Tamás színész a közösségi oldalán mondott köszönetet Hadházy Ákosnak a kitartó, állhatatos munkájáért, amit az országért tett. Nélküle, és az általa feltárt ügyek nélkül nem ébredtünk volna a második szabad reggelre – hívta fel a figyelmet.

Lengyel szerint hiba lenne elengedni egy hőst, akinek bátorsága és hazaszeretete szintén példaértékű.

Megköszönte Hadházy Ákosnak, amit Magyarországért tett

„Én

szeretném megköszönni Hadházy Ákosnak is a kitartó, állhatatos munkáját, mindazt, amit az országért tett. 

Kulcsembere volt a rendszerváltásnak.

Nélküle, és az általa feltárt ügyek nélkül nem ébredtünk volna a második szabad reggelre.

Nagyon hálás vagyok neki, és nagyon sajnálom, hogy a rá leadott voksok nem bizonyultak elegendőnek és így az új, alakuló parlamentből kimarad.

Szerintem hiba lenne elengedni  egy hőst, akinek bátorsága és hazaszeretete szintén példaértékű”

– írta.

(Nyugati Fény nyomán)