Gulyás Gergely is nyilatkozni fog.

Vitályos Eszter kormányszóvivő a kormányülés után szólalt meg. Vitályos telefonálással próbálta hárítani a helyszínen lévő riportereket, a Telex megtudta tőle, hogy

nem lesz csütörtökön kormányinfó.

Korábban a szerdai kormányülések után másnap rendszeresen kormányinfót tartott Gulyás Gergellyel.

A portál szerint Vitályos és az újságírója között az alábbi beszélgetés zajlott le:

– Lesz kormányinfó?
– Elnézést, telefonálok.
– De lesz kormányinfó? Ez azért közérdek… Nem lesz kormányinfó?
– Nem lesz, de Gulyás Gergely majd tájékoztatja Önöket. Most telefonálok. Legyenek kedvesek…

(Nyugazi Fény nyomán)