Az is kiderült, pontosan mikor.
Kövér László házelnökként 2014-ben intézkedett az unós zászló eltávolításáról az Országgyűlés épületéről. Magyar Péter ígérete szerint a parlament alakuló ülésén, amelyet május 9-én tartanak, az EU-s zászló ismét kikerül a Parlament homlokzatára.
„Az Országgyűlés alakuló ülésén a magyar és a székely zászló mellé visszakerül az Európai Unió zászlaja is a Parlament homlokzatára”
– írta Magyar Péter a Facebook-oldalán pénteken.
pénteken.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










