Magyar Péternek nem tudott nemet mondani.
Magyar Péter miniszterelnök bejelentette, hogy kik lesznek a Tisza-kormány szóvivői, akik pedig nem mások, mint Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita. Az ATV műsorvezetője kommentálta is az új pozícióját.
„Amikor a Miniszterelnök hív, nem mondasz nemet. Ha a leendő Miniszterelnökséget vezető miniszter hív, nem mondasz nemet. Ha Magyarország hív, nem mondasz nemet. Mától büszkén, becsülettel és alázattal viselem a Magyarország kormányának szóvivője tisztséget. Célom, hogy egy megtépázott lelkű országhoz tisztelettel, figyelemmel és szeretettel szóljak. Hiszem, hogy a kedvesség, a törődés és az odafigyelés meghálálja önmagát”
– írta a posztjában Köböl Anita.
„Köböl Anita Budapesten született, és közel két évtizede dolgozik műsorvezetőként. 2022 óta az ATV csapatában közéleti és aktuálpolitikai témákkal foglalkozott, munkáját 2024-ben a Szóvivők Média Díjával ismerték el. Édesanyaként pontosan tudja, miért fontos, hogy egy működő és emberséges Magyarországot építsünk. Hisz abban, hogy a jó kormányzás meghallgatással kezdődik: figyelemmel, megértéssel és valódi megoldások keresésével”
– írta a műsorvezetőről Magyar Péter.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek









