Történelmi poszt!
Orbán Viktor bukott miniszterelnök 5 napig teljes csendben maradt, poszt nélkül tengődött a hivatalos Facebook-oldala. Utolsó munkanapján Dopemannek adott interjút, amely hatalmas port kavart, mert kiderült, hogy a Fidesz elnöke a Vadhajtásokból tájékozódik, ami egy szélsőségesen vulgáris platform. Orbán Viktor Magyar Péter miniszterelnökké választásán sem jelent meg, pedig ilyenkor a leköszönő kormányfő beszédben búcsúzik el az ország vezetésétől, a választóitól. Most pedig rövid és sejtelmes posztot tett közzé.
„Leltár. Hamarosan”
– írta a szerda délelőtti bejegyzéséhez a volt kormányfő utalva arra, hogy további tartalom várható tőle, amely 1 órán belül meg is érkezett.
„Elkészült a leltár. Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti. Csak el ne rontsák”
– írta videójához Orbán, aki továbbra is nemzeti kormányként hivatkozik magukra, hiába kért ezért már elnézést több fideszes politikus is.
„Magyarország gazdasági növekedése ma a második legmagasabb az Európai Unióban”
– mondta a volt miniszterelnök, miközben rekordmagas hiányt ért el a Fidesz-kormány az idei évben az elképesztő költések miatt,
a gazdaság pedig hatalmas bajban van.
A videó többi részében felsorolja a kormány intézkedéseit, amelyeket pozitívnak könyvel el. A felsorolásból kihagyta a rekordmagas inflációt, a kivándorlást, az átlagemberek alacsony fizetését vagy éppen az energiaszegénységet, amelyek mind jellemzik Magyarországot.
Kapcsolódó:
Valódi Hírek










