Az autójáról is szó esett.
Bár Magyarországon a miniszterelnök számára nincs külön, dedikált, állandóan működő szolgálati rezidencia, Magyar Péter egy rövid posztban leszögezte, nem is költözik át sehova.
„Miniszterelnöki szolgálati gépkocsiként az országjáráson már megismert kék Škoda SUPERB-t használom.
Továbbá jelzem, hogy nem költözöm kormányzati rezidenciába. Maradok abban a budai házban, ahol a gyermekeim otthon vannak”
– írta a Tisza Párt elnöke.
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek









