Furcsa dolgok ezek.
Magyar Péter miniszterelnök már leszögezte, hogy nem költözik át semmiféle elnöki rezidenciába, sem az Orbán-kormány székhelyére, a Karmelita kolostorba. Kiderült, a kormányülések helyszínéül az eddigi Építési és Közlekedési Minisztérium épületét választotta a Tisza Párt.
„Ahogy korábban jeleztem, nem költözöm be a Karmelita Palotába.
A miniszterelnök székhelye és a kormányülések helyszíne Budapesten, az Alkotmány utca 5. szám alatt lesz”
– írta Magyar Péter. Ez az épület volt Lázár Jánosék székhelye, az Építési és Közlekedési Minisztérium.
„Az épület néhány lépésre található a Parlamenttől és szimbolikus, hogy a Miniszterelnökség címe az Alkotmány utca lesz”
– hangsúlyozta a miniszterelnök. Az első kormányülést viszont szerda délután, Ópusztaszeren tartja Magyar Péter kormánya.
Kapcsolódó:
(Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek









