Hajmeresztő dolgokat mondott.

Havasi Bertalan, Orbán Viktor egykori sajtófőnöke érdekes dolgokat mondott, amikor elkapták egy interjúra. Eszerint neki nem volt szerepe a kormányzati átadás-átvételben, azt a főnöke, Nagy János államtitkár intézte. Elárulta azt is, ki most a főnöke, mit csinál és mik a tervei.

„Most bejárok ide dolgozni, tudja, ez a munkahelyem, a luxusminisztérium. És nekem most Magyar Péter a főnököm”

— mondta a Miniszterelnöki Kabinetiroda előtt.

„Szivarozgatok reggeltől estig”

— tette hozzá. A kormányzati épületek bejárásával szerinte a miniszterelnök annak teszi ki a munkájukat végezni akaró kormánytisztviselőket, hogy állatkerti állatokként nézik őket. Elárulta azt is, hogy munkát keres már egy ideje, mert nem szeretne Magyar Péternek dolgozni, mert szerinte ő csak pojácáskodik a munkája nagyobb részében.

„Attól még, hogy dolgoztam a kormányhoz közel, ugyanúgy bérből és fizetésből élek”

– mondta Havas, aki nem fog felmondani, mert nincs állásajánlata és a kirúgással több pénzhez jutna. Úgy véli, a leköszönő minisztereknek sem kellene lemondani a végkielégítésükről, harcolniuk kellene érte. Elárulta azt is, hogy szívesen dolgozna a Fidesznek, ha sikerülne megújulniuk.

(hvg.hu nyomán