A lány nem élte túl az esést.
Hétfő reggel érkezett a bejelentés, hogy egy 17 éves szentlőrinci lány
kiesett egy negyedik emeleti lakás ablakából.
A mentők gyorsan a helyszínre érkeztek, súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, de nem tudták megmenteni a lány életét. A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése alapján
fennáll az emberölés gyanúja,
ezért nyomozást indítottak. A 17 éves Vanda édesanyja szűkszavúan reagált a tragikus esetre a sajtónak.
„Abban tudnak segíteni, hogy az az ember, aki megölte a lányomat, örökre börtönbe kerüljön!”
– reagált a gyászoló édesanya. Úgy tudni, a fiatalt nagyon megviselte, hogy a közelmúltban elveszítette az édesapját. Emellett az egyik családtag elárulta, hogy a lánynak volt egy nem túl jól alakult párkapcsolata, ugyanis a férfi állandóan féltékenykedett.
(A kiemelt kép illusztráció) (Nyugati Fény)
Kapcsolódó:
Valódi Hírek










