Nincs már sok idő.
Vaskos bírságot kaphat a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól, aki szerdán,
azaz május 20-án éjfélig
nem adja be az adóbevallását vagy elmulasztja a befizetést. Keddig több mint 2,2 millió személyijövedelemadó-bevallás érkezett be az adóhatósághoz. A NAV ügyfélszolgálatai este 6-ig tartanak nyitva, de működik a 1819-es infovonal is, amely szerdán este 8 óráig hívható. Segítséget a NAV hivatalos oldalán is lehet találni. Fontos, hogy a beadás akkor sikeres, ha arról visszaigazolás érkezik, ezt érdemes mindig elkérni a könyvelőtől is, ha másra bízzuk a feladatot. Az adónk 1+1 százalékának a felajánlása is
ugyanezzel a határidővel zárul,
itt bár nem veszik el az összeg, nem dönthetünk arról, hogy kikhez kerüljön.
(A kiemelt kép illusztráció) (Nyugati Fény nyomán)
Valódi Hírek










