Súlyos ügyről van szó.
Orbán Viktor a román lakóházat ért orosz dróncsapást követően felszólította Magyar Pétert, hogy az előző kormány által kialakított semlegességi politikát tartsa fent, és egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába.
Orbán Viktor bejegyzését alább idézzük:
„Együttérzünk a szomszédos Romániát ért dróntámadás sérültjeivel.
Az incidens megerősíti, hogy a háború közvetlen veszélyt jelent a szomszédos országokra.
Ezért felszólítjuk a magyar kormányt, hogy az előző kormány által kialakított semlegességi politikát tartsa fent, és egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!”
Kapcsolódó:
Valódi Hírek









