Hoppá!

Péntek reggel rendőrök jelentek meg K. Endre otthonánál, és információk szerint

előállították, hogy gyanúsítottként hallgassák ki

hamis tanúzásra való felbujtás gyanúja miatt – írta a blikk.hu a Kontroll információira hivatkozva.

A rendőrség már több mint egy éve nyomoz hamis tanúzásra felhívás gyanújával összefüggésben K. Endre ügyében, ám az eddigi információk szerint még nem hallgattak ki gyanúsítottat. Ez Polt Péter akkori legfőbb ügyész válaszából derült ki, amelyet Komjáthi Imre kérdésére adott.

Polt Péter akkor azt közölte, hogy az eljárás továbbra is felderítési szakaszban van, és a nyomozást a Budapesti Rendőr-főkapitányság folytatja.

(Nyugati Fény nyomán)