Nagyon kemény.

Május utolsó hétvégéjén az egész futballvilág Budapestre figyel, itt rendezik meg ugyanis a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét a Puskás Arénában. Most viszont a szurkolók kerültek reflektorfénybe, hiszen péntek este hatalmas verekedésbe kezdtek a két döntős csapat drukkerei, nem is kevesen, nagyjából 30-30-an.

A döntőre egyébként mindkét csapat szurkológárdájá 17-17 ezer jegyet kapott, de több tízezren érkeztek Budapestre. A nagy jelentőségű meccs miatt pedig lezárások, korlátozások vannak érvényben a budapesti közlekedésben, ezért érdemes tájékozódni mielőtt útnak indulunk.

(A kiemelt kép illusztráció)