Dől a dominó!
Két évvel ezelőtt még mindenki megpróbálta eltussolni, vagy megijedt. Mi akkor is kiálltunk, és elmondtuk az igazat:
Sulyok Tamás bűncselekményeket követett el,
alkalmatlan a nemzet egységének megtestesítésére – jelentette ki Dobrev Klára, a DK EP-képviselője kedden Facebook-oldalán.
Dobrev Klára videójában úgy fogalmazott, hogy „Sulyok Tamás köztörvényes bűnöző”, aki alkalmatlan a nemzet egységének megjelenítésére. A DK politikusa figyelmeztetett, ő már két évvel ezelőtt feltárta az ügyet. 2024. május 22-én egy sajtótájékoztatón azt mondta Dobrev Klára, hogy
„a köztársasági elnök egy köztörvényes bűnöző, aki a földmaffia figurájaként, ügyvédként, törvényellenesen, vélhetően bűnszervezetben, pénzért játszott át magyar termőföldeket külföldieknek. A magyar termőföld törvényellenesen külföldi kézbe adása az mindig is bűncselekmény volt. Közokirat-hamisításnak minősült egyebek mellett.”
Dobrev akkor feljelentést tett az ügyészségen és „tessék-lássék” módjára vizsgálódott csak, Sulyok Tamás pedig felháborodott, és fenyegetőzött azzal, hogy bepereli őt, de nem történt semmi.
Dobrev Klára szerint van mit keresni az ügyben a kormányváltás után, amikor a rendőrséget és az ügyészséget „Orbánék nem tudják fogni”.
„Sulyok Tamás alkalmatlan, mert egy köztörvényes bűnöző”
– mondta. Hozzátette, korábbi állításait dokumentumokkal is alátámasztotta.
Valódi Hírek









