Közel száz embernek kellett elhagynia az épületet.

Bombariadó miatt

rendőri intézkedés zajlik a Szegedi Törvényszék Széchenyi téri épületénél. Az információkat a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság is megerősítette.

A rendőrség azonnal megkezdte az épület átvizsgálását

A hatóságok tájékoztatása szerint a bejelentés délelőtt 10 óra 50 perc körül érkezett, ezt követően a rendőrök azonnal megkezdték az épület kiürítését és a szükséges biztonsági intézkedések végrehajtását.

A közveszéllyel való fenyegetés miatt mintegy 90 embernek kellett elhagynia a törvényszék épületét. A helyszínre érkező rendőrök lezárták a környéket, miközben szakemberek megkezdték az épület és annak közvetlen környezetének átvizsgálását.

A hatóságok jelenleg is vizsgálják a bejelentés körülményeit, valamint azt, hogy valós veszélyhelyzetről vagy esetleges vaklármáról van-e szó. A rendőrség további részleteket egyelőre nem közölt.

A hatóságok arra kérték a lakosságot, hogy kerüljék el a környéket, és kövessék a rendőrség utasításait.

(hirstart24.com nyomán)