Házkutatást tartottak a hatóságok.
Beszámoltunk róla, hogy Molnár Zsolt volt MSZP-s országgyűlési képviselőt és Őrsi Gergely II. kerület polgármestert is
előállította a rendőrség kedden
– írta a 24.hu egybehangzó, de hivatalosan meg nem erősített információkra hivatkozva. Úgy tudják, hogy az előállított politikusok kihallgatására kedd délután kerülhet sor. Az ügyben további politikusok is érintettek lehetnek.
„Kedd reggel a Központi Nyomozó Főügyészség nyomozói Őrsi Gergely polgármester lakhelyén és a II. kerületi polgármesteri hivatalban nyomozati cselekményeket végeztek. A polgármester és a hivatal mindenben együttműködött a nyomozást végzőkkel, valamennyi kért iratot a rendelkezésükre bocsátotta. A mai nyomozati cselekmények okával kapcsolatban a Központi Nyomozó Főügyészség nem adott ki tájékoztatást. Az önkormányzat és a polgármester minden esetben a törvényeknek megfelelően járt el, és ezt készen állunk a KNYF felé is igazolni az ügy mielőbbi tisztázása érdekében”
– írta friss közleményében az ügyről II. kerületi önkormányzat.
Kapcsolódó:
https://nyugatifeny.hu/2026/06/02/eloallitottak-molnar-zsoltot-es-orsi-gergelyt
Valódi Hírek









