Minden mentőegység a helyszínen volt.

A mentőegység munkatársai élőláncot alkotva,

hordágyon tudták kimenteni a férfit a romok alól.

Az emberfeletti mentésről videót tett közzé a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága.

Azt írták, hogy a mentőegységek hétfő délután fél hatkor kiemelték a romok alól azt a férfit, aki hétfőn, késő délelőtt egy bontás alatt álló négyemeletes épület romjai alatt rekedt Székesfehérváron, a Takarodó úton. Kiemelték:

„A hivatásos és önkéntes tűzoltók, valamint több önkéntes mentőszervezet egységei órákon át, rendkívül nehéz körülmények között dolgoztak a sérült kimentésén.”

Beszámoltunk róla, hogy összeomlott egy négyemeletes, bontás alatt lévő épület Székesfehérváron. Egy ember pedig a romok alá szorult. A helyszínre mentőegységek és keresőkutyás csapatok is érkeznek, miközben a hatóságok megkezdték a mentési munkálatokat. Végül

életveszélyes állapotban,

de sikerült kimenteni a romok alatt lévő férfit.

Kapcsolódó: