Eladósorba került a motorja.
Tallós Rita néhány napja motoros balesetet szenvedett, amelynek következtében
eltört a lába.
A színésznő azóta otthon lábadozik fekvőgipszben, de ígéri, két hét múlva már mindenképpen lábra áll, mert komoly tervei vannak.
„Múlt csütörtökön újra gépre pattantam. Teniszezni mentem motorral, lefékeztek előttem, így én is lefékeztem. Volt egy nagy tenisztáska a hátamon, elvesztettem az egyensúlyom, eldőlt a motor és alászorult a bokám, a lábszáram pedig »spirálban« eltört”
– árulta el a Blikknek a színésznő, aki napok óta az ágyát sem nagyon hagyta el.
Jelenleg kerekesszékkel közlekedik
„Itthon vagyok, fekvőgipsszel, szobafogságban. Az orvossal megbeszéltem, hogy 14-én már adjanak járógipszet, mert mennem kell. Most kerekesszékkel közlekedem, ha kell, amit kaptam az anyukámtól, mert a mankóval is nagyon nehéz közlekedni a lakáson belül”
– mondta. Úgy fogalmazott, előbb-utóbb muszáj lesz összeszednie magát, a hónap közepétől ugyanis szüksége van a lábára.
„Kaptam egy ajándék utazást, megyek a húgommal meg a lányommal! Ugyan még négy hétig járógipszben kéne lennem, de így legalább el tudok menni velük”
– fejezte ki megkönnyebbülését a színésznő, aki régóta motorozik már. Kiderült, hogy családja nagyon határozott álláspontot foglal el a kérdésben.
„A családom eltiltott a motorozásról, így van egy eladó motorom, nagyon szép, ajánlom mindenkinek!”
– mondta.
Nem ez volt az első balesete
Korábban Tallós Rita úgy fogalmazott, 18 évente történik vele valami hasonló. Nyolc éve, 2019-ben is volt egy komoly balesete.
„Nagyon hasonló történt, mint a Rékasi Karcsival. Ugyanúgy mentem egyenesen az Üllői úton, és egy autós úgy döntött, hogy benzint vesz, átjött az én sávomba… Szerencsém volt, rajtam volt a protektoros dzseki, így megúsztam egy szegycsont töréssel…”
– mondta akkor. A színésznőnek lovas balesete is volt már, akkor elmondása szerint a gerincéből tört le három darab, de a baleset nem tántorította el, bátran visszaült a lóra.
Valódi Hírek









