Halálos közúti balesetet szenvedett.
Gyász: Tragikusan fiatalon meghalt egy magyar rendőr szolgálat közben
Halálos közúti balesetet szenvedett.
Mély megrendüléssel és fájó szívvel értesültünk a ma délelőtti tragikus balesetről, amelyben szolgálatteljesítés közben életét vesztette a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság kiváló munkatársa, Szöllősi Tamás rendőr zászlós, járőrparancsnok – közölte szerda délelőtt a Facebookon a Rendészeti Államtitkárság.
A mindössze 34 éves zászlós esküjéhez híven, „a magyar állampolgárok biztonságáért végzett mindennapi munkája során szenvedett halálos közúti balesetet Méhkerék közelében.”
„Elvesztése pótolhatatlan űr a rendőrség állománya és mindannyiunk számára. A Belügyminisztérium vezetése nevében ezúton is őszinte részvétünket és együttérzésünket fejezzük ki az elhunyt rendőr családjának, hozzátartozóinak és közvetlen kollégáinak. Osztozunk a fájdalmukban”
– írták. A balesetben érintett édesanyának és másfél éves gyermekének mielőbbi és teljes felépülést kívántak.
A közleményből a baleset körülményei nem derülnek ki egyértelműen, így nem tudni, hogy az elhunyt rendőr közvetlenül volt érintett a balesetben, vagy esetleg már helyszínelt, amikor a tragédia bekövetkezett.
Beszámoltunk róla, hogy márciusban a 8-as főúton gázoltak halálra egy 22 éves rendőrt.
Valódi Hírek









